Dziecko

Przyjęcie urodzinowe w stylu UNICORN

Dopiero co przeszukiwałam internet z inspiracjami słodkiego kącika na Unicorn Party ( znajdziecie je we wpisie TUTAJ) a tu już przyjęcie za nami! Były to 7 urodziny córeczki mojej kuzynki, która kocha jednorożce! Przyjęcie odbyło się w ogrodzie. Zobaczcie jaki efekt udało mi się osiągnąć.

Słodki kącik

Słodki kącik to podstawa każdego przyjęcia. Dobrze przygotowany nie tylko pysznie smakuje, ale i dobrze wygląda! Słodkości nawiązujące do tematyki przyjęcia mogą być jego główną dekoracją. Tak właśnie było u nas. Postawiłam na pastelowe kolory, to takie barwy miały też wszystkie inne dodatki.

Z racji faktu, że było to przyjęcie urodzinowe nie mogło zabraknąć tortu. Tort z jednorożcem zamówiłam przez portal TwójTort.pl (słodkości w idealnym stanie dostarcza kurier wprost do naszych drzwi! Szczerze byłam zaskoczona, że to się może udać, a jednak! Bardzo wygodna opcja). A słodkości są przepyszne!

Dodatkowo wybrałam babeczki, oczywiście z jednorożcem!

Nie zabrakło również pastelowych Cake Popsów, które pięknie wpisały się w całość dekoracji zdobiących stół.

Dodatkowo w lokalnej cukierni (cukiernia BigBaba z Bytomia) zamówiłam desery typu Rafaello – oczywiście kształtem przypominające jednorożca. Były pyyyyyszne!

DEKORACJE

Były talerzyki z jednorożcem, które dodatkowo ozdobiłam waflami w kształcie rożka. Do tego kubeczki w pastelowe paski. Talerzyki znajdziecie TUTAJ a kubeczki TUTAJ

Na stole widniało kolorowe, pastelowe confetti. Confetti znajdziecie w sklepie TUTAJ

Pastelowe rurki do napojów możecie zobaczyć TUTAJ

Dodatkowo stacjonarnie kupiłam pastelowe pojemniczki na małe białe bezy i popcorn.

Był też baner urodzinowy z jednorożcem. Znalazłam go TUTAJ

Ogród zdobiły balony z jednorożcem (kupione stacjonarnie w sklepie z balonami), namiot Tipi który mieliśmy w domu (kupiony TUTAJ) pastelowe poduszki na trawie, koce i wszystkie maskotki jednorożce jakie mieliśmy w domu 🙂

Dziewczynki dostały jednorożcowe maski. Kupiłam je w stacjonarnym sklepie z ozdobami. Sprawdziły się idealnie! Dziewczynki same prosiły o zdjęcia 🙂

Dodatkową atrakcją i niespodzianką dla solenizantki i jej gości był materac – jednorożec, którym tym samym rozpoczęliśmy prawdziwe pool party – na szczęście pogoda dopisała.

To było prawdziwe UNICORN PARTY, widzieć uśmiech na twarzy dzieci to najlepsze uczucie, prawda?

Jeśli jesteście zainteresowani organizacją przyjęć możecie zobaczyć też moje wcześniejsze wpisy:  urodziny ze Świnką Peppą w tle czy Pastelowy Roczek a także Pastelowe Baby Shower, Baby Shower w Stylu BohoBaby Shower dla Mamy Chłopca.