O NAS

Kim jesteśmy? Marta i Kaja.

Marta to ja, mama – Nauczyciel z wykształcenia,  uśmiechnięta, energiczna, pomysłowa i świetnie zorganizowana.
Kaja to moja córeczka. Urodziła się w lutym 2016 roku i szybko nauczyła się stawiać na swoim a tym samym zawładnęła moim światem. Jest bardzo temperamentna i pełna radości.
Razem tworzymy zgrany, żywiołowy duet. Dajemy popalić tatusiowi!

Prócz nas jest jeszcze Biszkopt. Berneński pies pasterski, pełnoprawny członek rodziny, który Kaję traktuje niemal jak siostrzyczkę. Doskonale wyczuwa jej nastroje. Myślę, że zwierzęta i dzieci to doskonałe połączenie. Kaja uczy się przy Biszkopcie wrażliwości, opieki, ale też poczucia obowiązku.

W życiu ważny jest balans

Jestem aktywną mamą. Oboje jesteśmy aktywnymi rodzicami. Choć zmieniamy dla Kai swoje życie, nie rezygnujemy z samych siebie – podróżujemy, konsekwentnie rozwijamy swoje pasje. Bo w życiu, jak i w macierzyństwie, ważny jest balans. I podział obowiązków. Tylko równowaga przynosi pełnię szczęścia i satysfakcję.

Dla kogo jest ten blog?

W pierwszej kolejności – dla mnie. Blogowanie to przecież frajda. Życiem dzielę się jednak również dlatego, bo mam nadzieję, że moje doświadczenia i podejście do życia okażą się dla innych inspiracją lub podpowiedzią.
Nie mam sztywnych zasad. Jak być mamą, uczę się metodą prób i błędów, obserwując na bieżąco reakcje mojej córeczki. Te próby, błędy, jak i strzały w dziesiątkę, obawy i codzienne radości, są wspólne nam wszystkim – oddanym mamom. Czerpmy od siebie jak najwięcej.
Zapraszam do wymiany doświadczeń!