O NAS

Kim jesteśmy? Marta, Kaja Niko i sporadycznie Przemek.

Marta to ja, mama – Nauczyciel z wykształcenia, uśmiechnięta, energiczna, pomysłowa i świetnie zorganizowana. Zawodowo od ponad dziesięciu lat zajmuję się marketingiem. Obecnie współtworzę agencję marketingową Socialpoint.pro

Kaja to żywiołowa i temperamentna sześciolatka kochająca sport (chyba ma to po mamusi).

Niko to radosny czterolatek kochający motoryzację i wyścigi.

Jest też mój mąż Przemek, ale stroni od Social Mediów 🙂

Prócz nas jest jeszcze Leon. Nasz ogromny pies rasy Leongerger, pełnoprawny członek rodziny.

W życiu ważny jest balans

Jestem aktywną mamą. Oboje jesteśmy aktywnymi rodzicami. Choć zmieniamy dla dzieci, nie rezygnujemy z samych siebie – podróżujemy (razem i osobno), konsekwentnie rozwijamy swoje pasje. Bo w życiu, jak i w macierzyństwie, ważny jest balans. I podział obowiązków. Tylko równowaga przynosi pełnię szczęścia i satysfakcję.

Dla kogo jest ten blog?

W pierwszej kolejności – dla mnie. Blogowanie to przecież frajda. Życiem dzielę się jednak również dlatego, bo mam nadzieję, że moje doświadczenia i podejście do życia okażą się dla innych inspiracją lub podpowiedzią.
Nie mam sztywnych zasad. Jak być mamą, uczę się metodą prób i błędów, obserwując na bieżąco reakcje moich. Te próby, błędy, jak i strzały w dziesiątkę, obawy i codzienne radości, są wspólne nam wszystkim – oddanym mamom. Czerpmy od siebie jak najwięcej!