Ciąża, Mama

Baby Shower – przyjęcie w pudełku w pastelowych odcieniach

baby shower

Baby Shower czyli „dziecięcy prysznic” a tak naprawdę prysznic prezentów dla przyszłej Mamy i jej jeszcze nienarodzonego Maleństwa, to świetna okazja do spotkania w damskim gronie i do wspólnego dzielenia radości. Warto przecież celebrować takie chwile!

O tym jak zorganizować Baby Shower pisałam dokładnie w poście TUTAJ

Moje, a właściwie nasze (gości) prezenty dla Maluszka i przyszłej Mamy znajdziecie w postach: TUTAJ i TUTAJ

W dzisiejszym poście zobaczycie jak w łatwy sposób stworzyć piękne przyjęcie. Zadowolenie przyszłej Mamy gwarantowane!

Baby Shower czyli przyjęcie w pudełku

Nawet nie wiecie jaka była moja radość, gdy udało mi się znaleźć wszystkie potrzebne dekoracje do zorganizowania pięknego baby shower w jednym miejscu, ba nawet w jednym pudełku. Mowa tu o sklepie Zaskocz Mamę i Kindze, pomysłodawczyni całego zamieszania i idei przyjęcia w pudełku. Co to dokładnie znaczy? Jest to informacja, że w dosłownie jednym pudełku znajdziecie całość potrzebnych akcesoriów: balony, papierową zastawę stołową czy sztućce do zorganizowania przyjęcia w wymarzonym przez Was stylu.

baby shower

baby shower

Możecie wybrać swój motyw przewodni i pasującą Wam kolorystykę. Może to być, na przykład baby shower w stylu marynarskim, leśnym czy rustykalnym. Wszystkie dostępne kolekcje znajdziecie TUTAJ. Ja tym razem postawiłam na kolekcję pastelową. Moja przyjaciółka spodziewa się dziewczynki. Kolorystyka zestawu pastelowego skradła moje serce. Zobaczcie co wyczarowałyśmy z tego jednego pudełka:

baby shower

baby shower

Było pięknie i wzruszająco. Uważam, że każda przyszła Mama zasługuje na taką niespodziankę, czas spędzony w towarzystwie najbliższych i po prostu uśmiech na twarzy i radość. W końcu cieszymy się z cudu narodzin, który już lada chwila się wydarzy.

Zdjęcia do tego wpisu wykonała Patrycja Koziatek Fotografia