Dziecko, Mama

Baby Shower w stylu Boho – Jak stworzyć takie przyjęcie?

Moje Baby Shower odbyło się kilka dni temu. Zorganizowały je dla mnie moje przyjaciółki, którym jestem ogromnie wdzięczna. Nawet nie marzyłam o takim pięknym przyjęciu! Dziewczyny dobrze mnie znają i wiedzą, że lubię kwiaty i rustykalne dodatki. Spełnieniem moich marzeń był zatem BOHO BABY SHOWER

Od dziewczyn dostałam zaproszenie, które nawiązywało do motywu przewodniego całego przyjęcia i prezentowało się tak:

 

Tym razem to nie ja osobiście organizowałam przyjęcie dlatego dzisiejszy wpis stworzyły dla Was dziewczyny (ja tylko wtrącam kilka zdań:)).

Wszystkie zdjęcia z tego wpisu wykonała niezastąpiona Patrycja Koziatek Fotografia

Poniżej  zatem przeczytacie opis tego co wybrały dziewczyny z dokładnymi wskazówkami gdzie można znaleźć poszczególne rzeczy, aby stworzyć przyjęcie w podobnym klimacie. Zaczynamy:

BABY SHOWER BOX czyli przyjęcie zamknięte w pudełku od ZASKOCZ MAMĘ

#BabyShowerBox to przyjęcie zamknięte w pudełku, w jednym pudełku, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne dekoracje do zorganizowania przyjęcia w wymarzonym przez Was stylu. To pierwszy tego typu pomysł w Polsce stworzony przez Kingę (autorkę bloga i sklepu internetowego ZASKOCZ MAMĘ) i musimy przyznać, że u nas sprawdził się idealnie. To bardzo komfortowe rozwiązanie!

My wybrałyśmy BOX RUSTYKALNA ELEGANCJA. Jak każdy z boxów i ten Box jest jednolity stylistycznie: talerzyki, sztućce, kubeczki, słomki, balony, toper do tortu, kolorowe rozety, papierowe kwiaty i PODSTAWA każdego Baby Shower – TORT Z PAMPERSÓW.  Całość prezentowała się przepięknie i szczerze gdyby nie te dekoracje trudno byłoby nam osiągnąć taki efekt.

*Możecie również zobaczyć jak prezentował się box z pastelowymi dekoracjami. O Baby Shower w pastelowych odcieniach (również od Zaskocz Mamę) pisałam w poście TUTAJ

boho przyjęcie

boho baby shower

 

DREWNIANE DODATKI

Przeszukałyśmy allegro w poszukiwaniu drewnianych dodatków na stół, potrzebne były drewniane podładki np. na muffinki.
Cały komplet takich drewienek w dobrej cenie zamówiłyśmy TUTAJ

Po zapoznaniu się z całą ofertą sprzedawcy znalazłyśmy jeszcze drewniany magnes na którym można wykonać swój własny grawer, zamówiłyśmy go z wygrawerowanym dla Marty na pamiątkę napisem. Znajdziecie go TUTAJ

boho baby shower

KORONKI

Następnie  jedna z nas odwiedziła babcię, która – jak to każda babcia – ma u siebie WSZYSTKO.
To właśnie od babci dostałyśmy całą torbę ręcznie robionych przez nią koronkowych obrusów, zasłon i serwetek, którymi udekorowałyśmy przestrzeń.

KWIATY

Kwiaty – to kolejny bardzo ważny element wystroju boho – pomyślałyśmy, że Marta obowiązkowo musi dostać wianek, który będzie ją wyróżniał w tym szczególnym dniu. Zamówiłyśmy wianek u niezawodnych dziewczyn z Projekt Wianki  Oprócz wianka,  wybrałyśmy również piękną kwiatową girlandę, która była zawieszona nad stołem z przekąskami i prezentami. Ozdoby są bardzo starannie wykonane, a kwiaty wyglądają jak żywe.

baby shower

 

CATERING/ BUFET

Dopełnieniem całego wystroju był nie dość, że piękny to przepyszny catering od 3 siostry Katowice.  Dziewczyny spisały się na medal, a oprócz wytrawnych przekąsek i małych babeczek, przygotowały przepyszny tort!

boho baby shower

 

Wszystkie te dobroci, by zachować akcent stylu leśnego, zostały ulokowane na drewnianych małych skrzyneczkach i podstawkach  co spowodowało, że całość wyglądała naprawdę przepięknie!

To wszystko przygotowały dla mnie bliskie mi osoby. Dziewczyny jesteście WIELKIE – wspaniale mieć Was obok siebie i dzielić z Wami moje szczęście: DZIĘKUJĘ!

 

baby shower

Znając moty przewodni imprezy postanowiłam przygotować dla każdej uczestniczki mojego przyjęcia drobny prezent. Były to specjalne, dedykowane krówki, które zamówiłam w sklepie Fabryka Krówek. Wysłałam  do sklepu projekt zaproszenia jaki otrzymałam od dziewczyn. Dzięki temu sklep z krówkami przygotował moje spersonalizowane słodkości dokładnie w takim stylu jakim chciałam. Całość zapakowałam w tekturowe opakowanie i ozdobiłam sznurkiem  i kawałkiem liści z tujek rosnących przy domu 🙂

dekoracje na baby shower

Dzięki wszystkim tym składowym to było prawdziwe BOHO BABY SHOWER! Mam nadzieję, że z pomocą tego wpisu i Wam uda się zorganizować przyjęcie w podobnym stylu dla siebie lub Waszych bliskich.