WNĘTRZA

Salon z kuchnią – serce naszej stodoły

Remont naszej stodoły idzie pomału do przodu. Jeśli obserwujecie nas dłużej to wiecie, że wszystko trwa już naprawdę długo, bo ponad 4 lata. Jest jednak światełko w tunelu – w ostatnie dwa miesiące mocno ruszyliśmy do przodu i teraz przed nami jak dla mnie najprzyjemniejszy etap a mianowicie urządzanie wnętrz. Pokazywałam Wam już wizualizację naszych korytarzy. Znajdziecie je w poście TUTAJ. Wówczas bardzo pomogliście nam w ostatecznym wyborze materiałów. Dzisiaj pokażę Wam wizualizacje serca naszego domu czyli salonu z kuchnią, w dwóch odsłonach. Wizualizacje zostały wykonane przez Modelina Architekci

SALON Z KUCHNIĄ WERSJA I

W tej opcji widzimy podłogę w kolorze drewna oraz białe ściany przełamane akcentem z drewna opalanego metodą shou sugi ban. W ten sam sposób miałaby być stworzona cała górna część ściany nad przeszkleniem prowadzącym na taras. Kuchnia nie zmienia się w tych dwóch wersjach, bo co do niej jesteśmy zgodni – kuchnia będzie wykonana z postarzanego obłogu dębowego naklejonego na czarny laminat.

SALON Z KUCHNIĄ WERSJA II

W tej wersji podłoga jest jasna (to taki kolor przetartej bieli). Ściany są w całości białe a sufit to drewno przemalowane na biało.

 

Którą wersję byście wybrali?