Dziecko, Moda

Chrzest Święty – Jak wybrać ubranko do chrztu i dodatki?

Chrzest Święty – podniosła uroczystość. Pierwsze ważne wydarzenie w życiu naszego maleństwa a co za tym idzie, całej naszej rodziny. Nic więc dziwnego, że chcemy, by w tym wyjątkowym dniu nasze dziecko było elegancko ubrane, ale nie przebrane. Do tego, co ważne chyba dla każdego rodzica – wygoda naszego malucha.

W dzisiejszym wpisie pokażę Wam nasz wybór ubranka na chrzest i dodatków. Dokładniej będzie to strój na chrzest dla chłopca. Muszę również dodać, że uroczystość była organizowana zimą.

WYBÓR UBRANKA NA CHRZEST

Tak jak wspomniałam wyżej w wyborze stroju kierowałam się przede wszystkim wygodą mojego synka. Na uroczystość jako główną część ubioru wybrałam zatem dres. Nie był to jednak zwykły dres. To przepiękna chłopięca bluza „ Gentleman” z eleganckim sznytem wykonana z bawełny organicznej z dbałością o najmniejszy szczegół . O jakość byłam pewna gdyż mieliśmy już niejedno ubranko od Coodo for Kids (uwielbiamy!)

Do bluzy dobrałam spodnie rurki w tym samym kolorze. Spodnie znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć koszuli! Z praktycznego punktu widzenia zależało mi na tym, by było to body (wówczas z żadnej strony maluszka nie zawieje) Zdecydowałam się zatem na koszulobody od Abrakadabra Baby Boutique

DODATKI

Gdy strój główny był już skompletowany, skupiłam się na dodatkach. I tak mokasyny niechodki i muszkę zamszową wiązaną znalazłam w Butterfly Kids.

Do tego zamówiłam jeszcze pamiątkową, personalizowaną szatkę do chrztu.  I oczywiście świeca, która była prezentem od Rodziców Chrzestnych i była wykonana z prawdziwego wosku w kolorze naturalnym. Znajdziecie ją na przykład TUTAJ

Nikoś wyglądał elegancko i czuł się wygodnie. Pamiętajmy, że strój na chrzest to tylko dodatek do tego co tak naprawdę najistotniejsze dla nas, Katolików. Cieszę się, że ten ważny dzień mogliśmy spędzić w gronie najbliższych.