Dziecko, Moda

Polski Handmade: Wool & Wood

Niezwykłą przyjemność sprawia mi wyszukiwanie ubranek dla Kai, ale to chyba przypadłość każdej młodej mamy. Nie czuję się więc ani winna, ani odosobniona 🙂 Radość jest jeszcze większa, gdy uda mi się znaleźć coś naprawdę niezwykłego – wygodnego, przyjemnego w dotyku i ładnego, a do tego zrobionego w Polsce. 

Przed przyjściem na świat Kai, gdy organizowałam jej wyprawkę, na Instagramie natknęłam się na firmę Wool & Wood. I tam bez zastanowienia kupiłam Kai pierwsze ogrodniczki. Ogromnie się cieszę, że teraz, 9 miesięcy później, Kaja mogła zostać modelką tejże właśnie marki.

30

Wool & Wood to rodzinna manufaktura – wspólna siła kilku pokoleń kreatywnych kobiet, córki, mamy, babć i cioć. To one tworzą te niezwykłe ubranka oraz dziergane akcesoria dla najmłodszych. Ich praca jest całkowicie handmade, więc produkty, które tworzą, charakteryzuje godna podziwu staranność oraz dbałość o szczegóły. Materiały użyte przy produkcji ubranek są przyjazne dzieciom. To lubi każda mama! Wszystkie dostępne produkty znajdziecie tutaj

moda-dziecieca

moda-dziecieca

3-3

13-1

27

10

12-1

9-2