Dziecko, Moda

Polski Handmade: Boho Chic

Markę Boho Chic poznałam już kilka dobrych miesięcy temu przeglądając internet w poszukiwaniu unikatowych sukienek dla dzieci i szczerze, zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Zobaczcie poniższe kadry a sami przekonacie się dlaczego! Zdjęcia wykonała Angelika, mama cudownej Zoe z Diary Of Loving Mother

Boho Chic to młoda, Polska  marka, która koncentruje się na dobrym designie i wysokiej jakości używanych materiałów. Dodatkowo, Boho Chic kocha pastele oraz klasyczne wzory – paski i kraty. Swobodne kroje, długie sukienki, falbanki oraz koronki to rzeczy, które ich charakteryzują. Projekty tej marki są ultra dziewczęce, subtelne i proste – dokładnie takie jakie uwielbiam!

Każda sukienka jest starannie wykończona oraz uszyta z wysokiej jakości materiałów – przede wszystkim produkowanych w Polsce. Boho Chic stawia na wszystko co naturalne, dlatego w ofercie znajdują się przede wszystkim bawełny oraz lny.

Kolekcje tworzone są w małych seriach, co daje gwarancję niepowtarzalności i czyni je wyjątkowymi. Każde zamówienie może zostać spersonalizowane – zamawiając sukienkę można ją skrócić lub wydłużyć. Na chwilę obecną rozmiarówka zaczyna się na rozmiarze 74 a kończy na 116, ale planowane jest rozszerzenie o kolejne rozmiary.

Opaski: Lenleobow Wianki: Clips Me Clips Balony: Wiewiórka i Spółka

Właścicielka marki – Magda –  sama zajmuje się projektowaniem, wykrojami oraz szyciem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci – 6-letniego synka oraz 3-letniej córeczki – i to właśnie jej pojawienie się na świecie zainspirowało ją do stworzenia Boho Chic. Gratulacje pomysłu i powodzenia w rozwoju marki! Ja zostaję z Wami na zawsze 🙂