Dziecko, Gadżety, Moda, Rozwój dziecka

Idealne buty do nauki chodzenia!

Czyż to nie piękne chwile gdy nasza pociecha zaczyna stać, przemieszczać się przy meblach aż wreszcie rozpoczyna samodzielne chodzenie? Każdy z tych momentów przynosi ogrom radości i dumy w nas, rodzicach. Kaja właśnie teraz zaczyna zdobywać te nowe umiejętności. Stoi stabilnie, bez problemu porusza się jeśli ma podporę no i robi pierwsze kroczki w stronę mamy lub taty 🙂 Czekamy aż bez pomocy pójdzie w świat…:) Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę jak ważne w tym okresie są buciki.

Idealne buty do nauki chodzenia

Przetestowałyśmy różnego rodzaju produkty mające pomóc w stawianiu pierwszych kroków. Zaczynając od antypoślizgowych skarpet poprzez paputki antypoślizgowe czy tuptusie skórzane, aż wreszcie całkiem przypadkiem trafiłyśmy na specjalne buciki do nauki chodzenia firmy Walkking’s . Co bardzo istotne dla mnie, dbające o zdrowy i prawidłowy rozwój stopy oraz maksymalny komfort noszenia. W nauce chodzenia ważne jest, by buty zapewniały ochronę kostki, tutaj dzięki miękkiemu kołnierzykowi z tyłu buta tak się właśnie dzieje.

Inne zalety bucików

Buciki wykonane są rewelacyjnie i bardzo precyzyjnie. Coś z czym pierwszy raz się spotkałam, a sprawdza się idealnie, to zamek w bucikach, tak zwany system Zip Around czyli system otwierania butów do połowy podeszwy! Kaja nie lubi wkładać butów, ale gwarantuję Wam, że przy tym systemie nie mamy żadnego problemu i chyba nikt nie będzie miał 🙂 Zobaczcie sami:

Dodatkowo, buciki wykonane są w 100% z oddychającego materiału, nóżka się w nich nie poci. Są miękkie i przyjemnie w dotyku. Podeszwa jest antypoślizgowa. Stopa dziecka prawidłowo się w nich układa i nigdzie nie ucieka podczas chodzenia. No i  te kolory, buty są dostępne aż w 24 odcieniach, także co rozmiar wybiorę inne 🙂 My szczerze polecamy Walkking’s. Jestem przeszczęśliwa, że je odkryłyśmy i na pewno jeszcze długo będą nam towarzyszyły.